Majorettes van muziekvereniging Polyhymnia geplaatst voor NK majorette 2024!

Afgelopen zaterdag 4 november namen het A, C en D team van de majorettes deel aan het Overijssels Kampioenschap in Vroomshoop. En dat zeker niet onverdienstelijk! Bij deze wedstrijd konden ze zich kwalificeren voor het NK. Hiervoor hadden zij de volgende punten nodig: het A-team moest 79 punten behalen, het C-team 75 punten en het D-team 71 punten. De scores die de teams uiteindelijk hebben behaald, waren als volgt:
A-Team: 81 punten
C-Team: 76,8 punten
D-Team: 71 punten
Alle 3 de teams behaalden hiermee een eerste plaats en zijn Overijssels kampioen geworden. Ze hebben zich daardoor gekwalificeerd voor het Nederlands Kampioenschap Majorette/Baton Twirling van de KNMO-NTSB, op 20 en 21 januari 2024 in de Topsporthal in Almere. Hier zijn wij als vereniging natuurlijk ontzettend trots op! Wij wensen hen dan ook heel veel succes met de voorbereidingen hiervoor, maar dat komt ongetwijfeld goed.