Geslaagde reünie en zomerconcert voor muziekvereniging Polyhymnia

Afgelopen zaterdag gaf muziekvereniging Polyhymnia haar reünie en zomerconcert. Het begon in de middag, in het clubgebouw van Polyhymnia met het weerzien van de oudleden. Deze konden onder het genot van een drankje oude fotoboeken inzien, verhalen delen en meedoen aan een quiz over de afgelopen 63 jaar van de vereniging. De geslaagde middag werd opgevolgd met een zomerconcert die plaatsvond bij basisschool de Regenboog. Daar lieten de majorettes van het A-team hun wedstrijdshow zien en gaf de slagwerkgroep alvast een voorproefje voor Rasteder Musiktage 2024.

De fanfare had zelfs de nieuwe muzikanten van de workshop Eindeloos Talent meegenomen voor hun eerste optreden. Wederom een geslaagd evenement voor muziekvereniging Polyhymnia. Lijkt het jou ook leuk om mee te doen met de workshop Eindeloos Talent? Houd onze sociale media in de gaten voor de nieuwe startdatum. Wil je een keer meekijken met de slagwerkgroep of majorettes? Kijk dan verder op onze website voor de repetitietijden en -locaties.