Majorettes Polyhymnia voor het eerst internationaal

Op zaterdag 15 april mochten het A- en B-team het opnemen tegen de besten van Nederland en België in de Champions Trophy. Voor deze wedstrijd zijn alle nummers 1 t/m 3 van Nederland en België uitgenodigd om te strijden voor de landenbeker.
Met een gesponsorde bus vertrokken de majorettes en supporters ‘s ochtends naar Waalwijk. Daar begon het programma met een ceremonie om beide landen te verwelkomen. Gevolgd door een middag vol mooie shows. Tijdens de uitreiking kreeg het A-team een derde prijs voor haar optreden die dag. Het B-team heeft zelfs een tweede prijs gekregen voor hun show. De landenbeker is dit jaar meegegaan met België, maar wie weet voor volgend jaar. De dag werd traditiegetrouw afgesloten met een goede portie patat en natuurlijk een hele groep trotse majorettes. Het was een geslaagde dag en de teams mogen tevreden zijn met de goede resultaten. Knap werk dames!