Geslaagd zomeravondconcert van muziekvereniging Polyhymnia

Afgelopen zaterdagavond heeft muziekvereniging Polyhymnia haar zomerconcert gespeeld. De A-groepen en jeugd van de slagwerkgroep en fanfare vulden het Kroonplein met publiek op deze echte zomeravond. De slagwerkgroep heeft een stuk gespeeld waarmee zij het weekend ervoor meededen aan Rastede Musiktage en Europees Kampioenschap werden. De fanfare heeft meerdere bekende nummers laten horen. Ook voor de jeugdgroepen was het een mooi moment om te laten horen wat zij allemaal al kunnen en het afgelopen jaar op geoefend hebben. Dit was tevens het laatste optreden voor de zomerstop. Een mooie afsluiting van een heel muzikaal jaar voor de muziekvereniging. Na de zomerstop starten alle groepen weer vol enthousiasme met de repetities en zal er weer flink geoefend worden voor nieuwe optredens.