Muziekvereniging Polyhymnia bedankt sponsoren voor nieuwe shirts

Muziekvereniging Polyhymnia uit Lemelerveld heeft op donderdag 16 juni de sponsoren Tielbeke transport en Magistraal mogen bedanken voor de nieuwe shirts en polo’s voor alle leden van de vereniging. De door T&F reclame gedrukte en geleverde shirts zullen bijdragen aan een professionelere uitstraling van de muziekvereniging.

Heel fijn dat deze sponsoren bereid zijn gevonden om hier een bijdrage aan te leveren. Deze shirts en polo’s zullen bij verschillende gelegenheden goed van pas komen. Onder andere in het eerste weekend van juli als de slagwerkgroep afreist naar Rastede Duitsland voor een internationale wedstrijd, waarover binnenkort meer.

Donderdagavond mochten Alexander de Groot, financieel verantwoordelijk binnen Tielbeke transport en Henri Berends, eigenaar van Magistraal en tevens lid van de muziekvereniging, een bloemetje in ontvangst nemen. Deze ontvingen zij als blijk van waardering uit handen van Gerben Schutte, pr-commissie en René Veenstra, voorzitter van de vereniging.

De vereniging bedankt Tielbeke transport en Magistraal voor deze mooie shirts!