Stem op Polyhymnia; steun de jeugdopleiding

Van 4 tot 25 oktober kunnen leden van de Rabobank hun stem uitbrengen in het kader van de Rabo ClubSupport. Ook dit jaar kan er weer gestemd worden op Polyhymnia. Uw stem van vorig jaar heeft ons een fantastische bijdrage opgeleverd voor ons nieuwe uniform. Dit jaar kunnen wij uw stem goed gebruiken om onze jeugdopleiding toegankelijk te houden.
Om de muziekvereniging jong en dynamisch te houden is het van belang dat er een goed opleidingstraject is. Daarbij willen wij als vereniging niet stil staan en steeds weer verbeteringen aanbrengen en leuke activiteiten organiseren om met name de jeugd enthousiast te maken en te houden. Polyhymnia beschikt over professionele docenten, die op enthousiaste wijze leerlingen op kunnen leiden op het gebied van muziek en show. Om dit voor iedereen toegankelijk te houden is het van belang dat de eigen bijdrage van de leerlingen niet te hoog is. Mede door alle geannuleerde optredens van de afgelopen anderhalf jaar, is een extra bijdrage voor onze jeugdopleiding momenteel zeer welkom.