Polyhymnia doet mee aan de Rabo ClubSupport

Wij doen mee en kunnen jouw stem gebruiken! Doe jij ook mee?
Vanaf maandag 5 oktober kun jij als lid van de Rabobank jouw stem uitbrengen op clubs en verenigingen uit jouw buurt.
Dit kun je doen tot en met 25 oktober
Jouw stem en bijdrage zullen we als volgt inzetten.
Onlangs is de volledige vereniging voorzien van een nieuw uniform. Dit is een grote greep uit de kas geweest en deze zal in de jaren weer aangevuld moeten worden, om in de toekomst weer te kunnen investeren in nieuwe uniformen. Doordat dit jaar en mogelijk ook volgend jaar diverse optredens zijn en worden geannuleerd, is een bijdrage in de afschrijving van de uniformen zeer welkom!
Jouw stem wordt daarom zeer gewaardeerd, alvast bedankt!
Stemmen doe je dit jaar via de app of via de site van de Rabobank.