Polyhymnia past planning optredens aan

Naar aanleiding van de maatregelen die zijn getroffen door de regering omtrent de coronacrisis, wordt de jaaruitvoering van muziekvereniging Polyhymnia, zoals u die van ons gewend bent, vooralsnog verzet naar het najaar. Volgens de planning had deze 4 april plaats moeten vinden, maar dat kon vanzelfsprekend niet doorgaan.
Daarnaast zou in september het jubileumweekend gehouden worden, met een grote tent op het Kroonplein en allerlei leuke activiteiten op de zaterdagmiddag, avond en ook op de zondag. De muziekvereniging bestaat dit jaar 60 jaar.
Door de onzekerheid van nu en de te korte voorbereidingstijd, wordt dit jubileumweekend verplaatst naar het voorjaar van 2021. De exacte data en uitgebreidere aankondigingen zullen later volgen.
Hopelijk kunnen we weer snel muziek maken met z’n allen en kunt u daar heerlijk van genieten!